Par uzņēmumu

Ilgā laika posmā krātā pieredze liecina, ka piena pārstrādes tradīcijas Jaunpilī ir senas un stabilas. Savu darbību uzņēmums ir uzsācis 1912.gadā.

Uzņēmuma firmas zīme atspoguļo barona fon Rekes pili un aiz tās uzlecošo sauli – ar domu par skaistāku rītdienu! Šī zīme simbolizē un slavina vietu, kur top mūsu Jaunpils produkcija.

Jaunpils pienotavas pamatdarbības veids ir biezpiena, krējuma un siera ražošana. Uzņēmuma produkti ir:

  • Sieri (Kurzemes, Bauskas, Mednieku, Pikantais, Bauskas ar pazeminātu tauku saturu, Zelta, Diplomāts, Olimps, Imperators, Jaunpils Fetiņa, Spēkavīrs, Mūku);
  • Biezpiens (pilnpiena 9% un vājpiena 0,5% biezpiens);
  • Krējums ar tauku saturu 15%, 20%, 25%.

Sieri ietilpst puscieto sieru grupā, tiem ir elastīga, plastiska konsistence un neregulāras formas acojums visā masā.

Biezpiens tiek ražots pēc senām latviešu tradīcijām.

Jaunpils pienotavas ražotā produkcija ir dabīga, veselīga, bez konservantiem un bez dažādiem dabīgo produktu aizstājējiem. Ražošanā tiek izmantots tikai augstas kvalitātes Latvijas zemnieku saimniecībās saražotais piens.

Jaunpils pienotavas produkcija savus pircējus vienmēr ir piesaistījusi ar kvalitāti. Tā nav lētākā Latvijas piena produkcija, bet tās cena ir atbilstoša kvalitātei un pircēji to novērtē. Neskatoties uz produkcijas izcilo kvalitāti, garšas īpašībām un vizuālo izskatu, kas Jaunpils pienotavas sierus atšķir no industriāli ražotajiem puscietā tipa sieriem, papildus vērtību katram sieram piedod siermeistaru roku darbs.

Jaunpils pienotavas īpašumā ir preču zīmes sieriem ”Jaunpils zelta”, ”Bauskas” un ”Kurzemes”, kas arī ir vispieprasītākie Jaunpils pienotavas sieri.

 

Hosted by Serveris.lv

Powered by Constructor Free